BUDAPEST KUPA SORSOLÁS

Forrás :

Közzététel : 2013. november 19. kedd 12:46

TÁVIRATÚ GYORSJELENTÉS A HÉTVÉGÉRŐL !

A Budapest első osztályában az Unione már az első félidőben el tudta dönteni a meccset a THSE ellen.

A Vízművek simán lehozta a Fradi elleni meccset. Kiállítás persze így is akadt , mindkét oldalon.

A Pénzügyőr a papírformának megfelelően  hozta a hazai meccsét a Nagytétény ellen.

A forduló slágermeccsén a kerület elkobozta a három pontot a RAFC otthonából.

A Voyage ha nem is meglepetésre de otthon tartotta a három pontot a Budafok ellen.

A Hegyvidék vesztésre állt,  de a bekapott gól után 13 perc alatt a maga javára fordította az Inter elleni találkozót.

Az Ikarusnál talán megállt a zuhanás, mert a Tesi ellen hazai pályán ikszelt.

A képen Bacskai első találata a 33. percben , majd a 75. percben is betalált.

A Kelen az ősz végére táltosodott meg és otthon az RTK csapatát küldte haza pont nélkül.

A másodosztályban

a kerületi rangadón a Gázosok fogadták a Csillaghegyieket , de kettő gólos előnyüket a visszatért Benő Norbert ( ha csak két meccsre is ) visszahozta a csapatát a mérkőzésbe , majd a másik " öreg "  Mikó István hozta vissza a reményeket. A félidei iksz  ( 2 - 2 )  maradt a végeredmény is.

Az MLTC hatgólos győzelme simán lehetett volna egy tizes is a Goldball ellen.

A Pestszentimre nem heverte még mindig a Sújtás utcai bálozás fáradalmait , és otthon a Szent Pál fogadva bukták el a három pontot.

A 43. Sz. Építők úgy néz ki, hogy tető alá hozta az őszi elsőséget. A Gázosok szüzességét elvevő Szabadkikötő beleszaladt  egy ötösbe a Fay utcában.

Izgalmas és gólokban gazdag meccset játszott egymás ellen a Közterület 4 - 5 MAFC .

Az RSC ha nem is a legremekebb formájával , de legyűrte a SZAC csapatát egy góllal.

A képen Gerencsér az RSC kapusa kap el egy labdát a SZAC-os játékos elől.

Az Újbuda 2 - 1 Budatétény mérkőzés 45 perc alatt eldölt. A vendégek , még a 22. percben visszahozták a meccsbe magukat , de tizenegy percre bekapott gólra már nem tudtak válaszolni a Jókai Mór utcaiak.

Az első félidőben , még úgy nézett ki hogy az Ügyvédek megnyerik a találkozót, de a KISE csapata " a kis voyage" hármat hintett a második játékrészben a Tromos pályán.

Forrás :

Közzététel : 2013. november 18. hétfő 14:46

A HÉTVÉGE LEGJOBB BEJELENTÉSE

Gratulálunk az Ikarus BSE Elnökének Svanter István úrnak az odaadó, áldozatész, és sikeres munkájához.

adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merkKözzététel : 2013. november 16. szombat  22:29

szombat 13:00 MLTC - Goldball 94 FC
szombat 14:00 Pestszentimrei SK - Szt.Pál A.
szombat 17:00 43. Sz. Építők - Szabadkikötő SE
vasárnap 11:00 Közterület - MAFC
vasárnap 12:15 RSC - 1908 SZAC KSE
vasárnap 19:00 Újbuda Kft. II. - Budatétény SE
vasárnap 19:00 BÜSKE - KISE

adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merkKözzététel : 2013. november 15. péntek 11:11